SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Šport

V obci sa hraje futbal už dlhé roky.

V aktuálnom ročníku 2020/2021 sa v obci nachádzajú 3 kategórie futbalových tímov.  

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom Muži (1.trieda ObFZ HE)

V aktuálnom ročníku 2020/2021 sa vedenie klubu na čele s p.Ing Petrom Čeremetom rozhodlo zabojovať o pohár Nexis Fiber ObFZ HE a z toho dôvodu  klub posilnii viacerí noví hráči za účelom zefektívniť hru nášho mužstva. Aktuálne sa prebojovali do semifinále, kde si zmerajú svoje sily proti TJ Jednota SD Krásny Brod.

Samozrejme, naši chlapci bojujú aj v 1.triede ObFZ He kde podávajú skvelé výkony. Aktuálne sa nachádzajú na prvom mieste s počtom bodov 22. Do konca jesennej časti ich ešte čakajú 4 kolá. Informácie budeme aktualizovať po skončení jesennej časti a semifinálových kôl. Kvôli pandémii covid 19 sú nedohraté zápasy odložené na neurčito. 

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom U15 (I.tr.žiaci U15 ObFZ HE)

V aktuálnom ročníku 2020/2021 sa žiakom mimoriadne darí, po odohratí siedmich zápasov majú na konte 4 výhry, 2 remízy a 1 prehru. Aktuálne sú na druhom mieste so stratou 1 bodu na prvý TJ Jasenov. Do konca jesennej časti ich ešte čakajú 2 kolá. Informácie budeme aktualizovať po skončení jesennej časti. Kvôli pandémii covid 19 sú nedohraté zápasy odložené na neurčito.

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom U19 (I.tr.dorast U19 ObFZ HE)

V aktuálnom ročníku 2020/2021 sú chlapci s bilanciou 2 výhry a 2 prehry na treťom mieste. Do konca jesennej časti ich ešte čakajú 3 kolá. Informácie budeme aktualizovať po skončení jesennej časti. Kvôli pandémii covid 19 sú nedohraté zápasy odložené na neurčito.